top of page

День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність


Революція одна, друга… Щось ми робимо не так, бо все, що відбувається на Сході України – це війна. 6 років тому, в лютому 2014 року розпочалася російсько- українська війна в Донецькій та Луганській областях на Сході України. Багато молодих хлопців не могли лишитися осторонь цих подій і пішли добровольцями захищати рідну домівку.

Один із них – це Анатолій Михайлович Чупилка, випускник нашої школи 1991 року, депутат Черкаської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Він був снайпером та заступником командира взводу. Але 20 січня 2015 року Анатолій останній раз вийшов на зв'язок із рідними. Всі близькі надіялися, що він живий, можливо, у полоні. Але, на жаль …

Тому в нашій школі 27 вересня оголошено днем пам’яті А.М. Чупилки та в його честь проведено годину - спомин “Він жив. Він житиме вічно… ”.

У шкільній бібліотеці відкрилась книжкова виставка «Герої не вмирають», присвячена Дню пам’яті захисників України. На виставці представлені книги, які розповідають про трагічні моменти боротьби за незалежність нашої Батьківщини, містять у собі репортажі з АТО, сповіді очевидців і безпосередніх учасників бойових дій, спогади з місця трагічних подій , нариси біографії славетних воїнів, які загинули захищаючи наше мирне незалежне майбутнє.

Також у школі створено куточок “Воїни АТО– випускники нашої школи”, за сприяння депутата міської ради В.Золіна. 46 випускників Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради знаходяться на Сході України й своїм тилом обороняють Батьківщину.

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page