top of page

"Доторкнися до мене добром"-заняття-тренінг у 8- А класі.

Вже десятий рік поспіль ми проводимо з 3 по 8 березня Уроки Добра. В цьому році присвячуємо ці уроки 90-річному ювілею нашого вчителя Шалви Олександровича Амонашвілі.

Ми живемо в часи випробувань та життєвих труднощів і кожен з нас проходить свій життєвий шлях, який веде до гуманізму як головної умови виховання. Гуманна педагогіка завжди піднімала питання виховання любові, добра та гідності в людині. Як це робити, якими ми повинні бути вчителями, щоб виховувати покоління гідних, щасливих та справжніх людей? Це складні питання, але лише через наші щирі бажання, наші дії в напрямку змін себе та шкільного життя на краще, ми можемо дати відповіді на ці питання. Тому наші уроки, в яких ми намагаємося бути справжніми людьми, і будуть шляхом до змін.

У цьому році Всеукраїнська Асоціація Гуманної Педагогіки разом з Міжнародним Центром Гуманної Педагогіки пропонує провести Уроки Добра під загальною назвою «Час Любити». На цих уроках бажано нам разом з дітьми замислитись над духовною сутністю любові, над тим, чим вона відрізняється від егоїзму, в чому її цілюща сила, чи можемо ми любити по-справжньому і, в чому вона, справжня любов?

Людмила Москович з учнями 8-А класу вчилися нести добро іншим через добрі справи.


10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page