top of page

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

250px-Lesser_Coat_of_Arms_of_Ukraine_(bw

КАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від  24.01.2019  №  14 - 31

 

Про закріплення території обслуговування

за закладами загальної середньої освіти

 

Відповідно до п.2 ст.66 Закону України «Про освіту», пункту 1 ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 2 статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684, рішення сесії Канівської міської ради від 20.12.2018 №13-70 «Про зміну назви Канівської міської ради та її виконавчих органів», рішення сесії Канівської міської ради від 16.01.2013 №19 «Про затвердження порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Каневі», рішення сесії Канівської міської ради від 01.04.2014 №15-74 «Про перейменування частини вулиці Леніна на вулицю Героїв небесної Сотні», рішення сесії Канівської міської ради від 17.11.2015 №1-7 «Про перейменування вулиць та провулків міста Канева», рішення сесії Канівської міської ради від 28.01.2016 № 2-36 «Про перейменування вулиці Свердлова», рішення сесії Канівської міської ради від 25.02.2016 №2—99 «Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 17.11.2015 №1-7 «Про перейменування вулиць та провулків міста Канева», розпорядження міського голови від 22.02.2016 № 49-р «Про перейменування вулиць та провулків м. Канева», рішення сесії Канівської міської ради від 17.02.2016 №79 «Про присвоєння нової нумерації об’єктам нерухомого майна в місті Каневі по вул. Успенська, вул. Енергетиків, вул. Торгова, вул.. Юрія Ільєнка», рішення сесії Канівської міської ради від 16.03.2016 №118 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.02.2016 №79 «Про присвоєння нової нумерації об’єктам нерухомого майна в місті Каневі по вул. Успенська, вул. Енергетиків,вул. Торгова, вул. Юрія Ільєнка», рішення сесії Канівської міської ради від 30.11.2017 № 9-50 «Про перейменування вулиць Піонерська та Якова Жаха», рішення сесії Канівської міської ради від 16.01.2013 №19 «Про присвоєння нумерації по вулиці Канівська міста Канева», з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти і організованого та якісного щорічного обліку дітей і підлітків шкільного віку на закріплених за навчальними закладами територіях обслуговування, запровадження Концепції реалізації політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», Канівська міська рада об’єднаної територіальної громади

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Закріпити за закладами загальної середньої освіти Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області відповідні території обслуговування згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5.

2. Рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 23.05.2002 №167 «Про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами м. Канева» вважати таким, що втратило чинність.

3. З метою раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6, враховуючи потужність закладів загальної середньої освіти та проживання дітей на територіях, закріплених за закладами, відкрити у 2019 році 7 перших класів.

  • Комунальний заклад «Канівський ліцей № 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» - 1 клас.

  • Комунальний заклад «Канівський ліцей № 2 імені Івана Франка Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» - 1 клас.

  • Комунальний заклад «Канівський ліцей № 3 Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» - 2 класи.

  • Комунальний заклад «Канівський ліцей № 4 Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» - 2 класи.

  • Комунальний заклад «Канівський ліцей № 6 Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» - 1 клас.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Матінову Н.А., начальника відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області Голду Н.А., постійну комісію міської ради з питань охорони  здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики
(Козин М.А.).

 

 

 

Міський голова                                                                                 І.О. Ренькас

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

 

 

до рішення сесії Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти».

 

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення

 

Відповідно до абзаців 5, 6 пункту 2 статті 66 ЗУ «Про освіту», пункту 1 статті 18 ЗУ «Про загальну середню освіту», підпунктів 1, 3 пункту 5 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою КМУ від 13.09.2017 №684, Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 18.04.2018 № 367 (далі Порядок), зазначається, що місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування рекомендовано щороку аналізувати результати розподілу і закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти і до початку навчального року обліковувати учнів, які мають їх відвідувати.

У школах, за якими закріплені території, де проживає дитина, гарантоване її право на першочергове зарахування до закладу. Зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу. Тоді як у закладах загальної середньої освіти, які належать до інших територій, така можливість буде обиратись шляхом  відкритого жеребкування на вільні місця (розділ ІІ пункт 1 підпункт 3 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою КМУ від 13.09.2017 №684).

Враховуючи рішення сесії Канівської міської ради щодо перейменування вулиць та провулків міста Канева виникла необхідність у поновленні назви вулиць та провулків закріплених за територіями закладів загальної середньої освіти.

З метою раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6, враховуючи потужність закладів загальної середньої освіти та проживання дітей на територіях, закріплених за закладами, виникла потреба відкрити у 2019 році 7 перших класів.

 

2. Мета і завдання прийняття рішення

 

Забезпечення доступності закладів загальної середньої освіти для всіх громадян, які проживають на відповідній території, запровадження Концепції реалізації політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Створення оптимальних умов функціонування закладів освіти щодо реалізації державної політики у сфері освіти, удосконалення мережі закладів освіти, ефективне використання бюджетних коштів, поліпшення освітнього процесу. Упорядкування умов набору учнів до першого класу.

 

3. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 18.04.2018 № 367.

 

4. Фінансово-економічне обґрунтування

 

Прийняття та виконання цього рішення не потребую фінансування.

 

5. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття рішення

 

Щорічне закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти приведе до планового набору учнів до 1 класів, та відповідного укомплектування навчальних закладів, збільшення середньої наповнюваності класів у закладах освіти.

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

 

 

ТЕРИТОРІЇ

обслуговування закладів загальної середньої освіти м.Канева

 

 

Комунальний заклад «Канівський ліцей № 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»

 

Назви вулиць

1.

вул. Андрієвського

36.

вул. Котляревського

2.

вул. Біляшівського Миколи

37.

вул. Коцюбинського

3.

провулок Берестовецький Яр

38.

вул. Лесі Українки

4.

вул. Берестовецький Яр

39.

вул. Ломаки Омеляна

5.

вул. Білінського Йосипа

40.

провулок Матросова

6.

вул. Богдана Ступки

41.

вул. Михайла Максимовича

7.

вул. Богдана Хмельницького

42.

провулок  Маяковського Володимира

8.

провулок Богдана Хмельницького

43.

вул. Маяковського Володимира

9.

вул. Бузницького Олександра

44.

вул. Мічуріна

10.

вул. Варави Григорія

45.

вул. Немеровського Дмитра

11.

вул. Варинського Людвіга

46.

вул. Незалежності

12.

вул. Вишнева

47.

вул. Нечуя - Левицького

13.

вул. Вишневецького Гетьмана

48.

вул. Паркова

14.

вул. Володимира Святого

49.

вул. Підоплічка Івана

15.

вул. Гагаріна Юрія

50.

провулок Підоплічка Івана

16.

вул. Головатого

51.

вул. Пушкіна Олександра

17.

вул. Григорія Гончара

52.

вул. академіка Різниченка

18.

вул. Горького

53.

вул. Рильського Максима

19.

провулок Грицика

54.

вул. Семенка

20.

вул. Дашкевича Остафія

55.

провулок Смолятича Климентія

21.

вул. Довженка Олександра

56.

вул. Степова

22.

вул. Донця Григорія

57.

вул. Святого Макарія Канівського

23.

вул. Енергетиків (буд. №51-99 та №66-98)

58.

провулок Святого Макарія Канівського

24.

вул. Єсеніна

59.

вул. Тичини Павла

25.

вул. Жовтнева

60.

вул. Толстого Лева

26.

провулок Жмаченка

61.

вул. 1 Травня

27.

провулок Журби

62.

вул. Успенська (буд. №32-66 тільки парні).

28.

вул. Зазірного Хоми

63.

вул. Франка Івана

29.

вул. Канівська

64.

провулок Гната Хоткевича

30.

вул. Київська

65.

вул. Чайковського

31.

вул. Кобця Олекси

66.

вул. Черкаська

32.

вул. Козацька

67.

вул. Чкалова

33.

вул. Кобилянської Ольги

68.

вул. Чехова

34.

вул. Корольова Олександра

69.

вул. Шкільна

35.

вул. Золотоніська

70.

провулок Шкільний

 

 

 

Додаток 2

 

 

Комунальний заклад «Канівський ліцей № 2 імені Івана Франка Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»

 

Назви вулиць

1.

вул. Боєнка Дмитра

17.

вул. Набережна ІІ лінія

2.

вул. Голубця

18.

вул. Підкови Івана

3.

вул. Дунаєцька

19.

вул. Підмосковка

4.

вул. Захарченка Василя

20.

вул. Підстінок

5.

вул. Адмірала Василя Завойка

21.

вул. Потужнього

6.

вул. Енегретиків (буд. №31-49 та до буд. №64)

22.

вул. Пролетарська

7.

вул. Комарова Михайла

23.

вул. Садова

8.

вул. Корчаки Павла

24.

вул. Соснова

9.

вул. Князя Святослава

25.

вул. Торгова

10.

вул. Кобзарева

26.

вул. Успенська (буд. №1-63 не парні)

11.

вул. Лісна

27.

вул. Червоний Яр

12.

вул. Малика

28.

вул. Чупилки

13.

вул. Марка Вовчка

29.

вул. Швачки Микити

14.

вул. Набережна І лінія

30.

вул. Юрія Іллєнка

15.

вул. Набережна ІІІ лінія

31.

вул. Яблунівська

16.

вул. Небесної сотні

 

 

 

 

 

Додаток 3

 

 

Комунальний заклад «Канівський ліцей № 3 Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»

 

Назви вулиць

1.

вул. 8 Березня

21.

вул. Енергетиків (буд. №100 і до кінця)

2.

провулок Буваліна

22.

вул. Ліскова

3.

вул. Буніна

23.

провулок Ліскова

4.

вул. В’ячеслава Чорновола

24.

вул. Лисенка Миколи

5.

вул. Героїв Бронепоїзда

25.

вул. Миру

6.

вул. Десантників

26.

провулок Нені

7.

вул. Дружби народів

27.

вул. Новоселиця

8.

вул. Гетьмана Михайла Дорошенка

28.

вул. Пилипенка Віктора

9.

провулок Дудки

29.

вул. Перемоги

10.

вул. Зарубська

30.

вул. Приймака Івана

11.

вул. Залізнична

31.

вул. Скляренка Семена

12.

вул. Івановського Миколи

32.

вул. Старицького Михайла

13.

провулок Івановського Миколи

33.

провулок Старицького

14.

провулок Іщенка

34.

вул. Степанова

15.

вул. Кобринська

35.

вул. Ткаченка

16.

провулок Кобринський

36.

вул. Трахтомирівська

17.

вул. Комісара Татарченка

37.

вул. Тургенєва Івана

18.

вул. Костенка Командарма

38.

вул. Андрія Лівицького

19.

вул. Костянецький Яр

39.

вул. Церетелі

20.

провулок Костянецький Яр

40.

вул. Павла Гарячого

 

 

 

 

 

Додаток 4

 

 

Комунальний заклад «Канівський ліцей № 4 Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»

 

Назви вулиць

1.

вул. Героїв Дніпра (буд. № 1-29)

5.

вул. Олега Кошового

2.

вул. 206 Дивізія

6.

вул. Шевченка (буд. № 1 – 37, буд. №41)

3.

вул. Дніпробудівська

 

 

4.

вул. Золотів Яр

 

 

 

 

Додаток 5

 

 

Комунальний заклад «Канівський ліцей № 6 Канівської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області»

 

Назви вулиць

1.

вул. Бесарабія

12.

вул. Памфіла Юркевича

2.

вул. Галайди Яреми

13.

вул. Роденська

3.

провулок Гнилосирова Василя

14.

вул. Сельце

4.

вул. Героїв Дніпра (буд. 31 та далі)

15.

вул. Сошенка Івана

5.

провулок Гулака-Артемовського

16.

вул. Шевченка (починаючи з будинку №38 і далі без №41)

6.

вул. Дніпровська

17.

вул. Цегельня

7.

вул. Ісковщина

18

вул. Ядловського

8.

вул. Котова

19.

вул. Чорноморця

9.

вул. Маршала Рибалки

20.

вул. Честахівського Григорія

10.

вул. Монастирок

21.

вул. Ядловського

11.

вул. Надеждіна

bottom of page