top of page

Вивчення іноземної мови – це престижно і перспективно

Для того, аби комфортно і впевнено почуватися у сучасному світі, нині необхідно добре знати не лише свою рідну українську мову, але й англійську, німецьку, французьку… І надзвичайно важливо починати вивчення іноземної мови з юного віку. Відтак, Канівська спеціалізована школа № 6 з поглибленим вивченням  іноземних мов №6  – до ваших послуг.

Міжнародне співробітництво є невід’ємною складовою діяльності нашого закладу освіти.  Школа здійснює співробітництво з багатьма партнерами. Одним із пріоритетних завдань є підготовка та реалізація міжнародних проєктів у сферах освітнього та культурного обмінів, залучення коштів міжнародних фондів та організацій. У фокусі міжнародних зв'язків - довгострокові програми і проєкти, покликані забезпечити підвищення ефективності навчальної діяльності та якості навчання  до рівня світових стандартів.

Міжнародне співробітництво – це візитна картка Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Пріоритетним завданням діяльності нашої школи є формування сучасної полікультурної особистості, відкритої до діалогу з представниками інших країн, готової до інтеграції у світовий культурний простір. Саме тому адміністрація і педагогічний колектив  школи особливу увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва, перебувають у постійному пошуку ефективних способів і засобів його розвитку.

Школа технічно забезпечена для викладання іноземних мов. Є три лінгафонні мультимедійні класи із ‘SMART’ дошками, сучасним комп’ютерним обладнанням. Вводяться нові інформаційні технології із застосуванням мультимедійного комплексу, створено локальну мережу комп’ютерного комплексу школи, що дає можливість спільно працювати над телекомунікаційними проектами.

У нашій школі спеціалізоване вивчення англійської мови - з першого класу. З п’ятого класу починається вивчення французької та німецької мов. У 10-му та 11-му класах викладаються спецкурси англійською мовою: країнознавство, література Англії та Америки, ділова англійська. На цих предметах учні знайомляться з історією та географією країни, мову якої вивчають; знайомляться з традиціями, звичаями, культурою, освітою Великобританії. Знайомство з класикою англійської та американської літератури, заучування віршів в оригіналі збагачує знання та значно розширює кругозір учнів, що є дуже важливим для випускників при підготовці до ЗНО. Учні також вчаться, як писати резюме, автобіографію, ділові листи, як підготуватися до співбесіди при влаштуванні на роботу.

Діти навчаються за автентичними підручниками, а комп’ютерні програми є основною складовою, що забезпечує мотивацію навчання, поліпщуючи тим самим його результати. Ми працюємо за підручниками,  рекомендованими Міністерством освіти і науки України: науково-методичні комплекси британських (OxfordUniversityPress, Longman, Macmillan, Cambridge,Pearson), французьких (Hachette, Clé international), німецьких (Hüber) видавництв. Таким чином, 90-95% учнів випускних класів обирають ЗНО з англійської мови, тоді як в інших школах лише 20-30%.

Наші учні постійно стають переможцями міського та призерами обласного рівня олімпіад з англійської та німецької мов, беруть активну участь у різноманітних конкурсах.

Кожного року діти беруть участь у Всеукраїнських конкурсах з англійської мови  «Гринвіч», «Пазл» «Олімпус» та «FLEX» , з німецької мови - «Орлятко», з французької мови - «Gallus». Учасники конкурсів  отримують дипломи, сертифікати учасників та подарунки.

У 2013 році ми підписали Угоду про співпрацю з Гете-Інститутом. Учні школи беруть участь у різних проектах, складають міжнародні іспити на рівень володіння німецькою мовою (А1, А2, В1) при Гете-Інституті, де показують хороші результати.

Щорічно проводиться Фестиваль "Франкофонія", який об’єднує членів Асоціації дружби «Канів-Ламберсар» та гостей з Франції, Німеччини, Англії. Кращі учні школи та вчитель французької мови у складі делегації їздять до Франції і  налагоджують дружні та партнерські зв’язки з французькими школами.

Маємо успіхи і на міжнародному рівні. Юлія Тригуб, вчителька німецької та англійської мов, увійшла до 50-ти найкращих вчителів-напівфіналістів Міжнародної премії GLOBAL Teacher Prize Ukraine 2018 та увійшла до фінального списку претендентів на перемогу. Юлія Тригуб стала також лауреатом (ІІ місце) обласного туру  Всеукраїнського конкурсу ‘Учитель року – 2017’у номінації ‘Німецька мова’, а вчителька Світлана Синьоока у номінації ‘Французька мова’ стала лауреатом (ІІІ місце) обласного туру  Всеукраїнського конкурсу ‘Учитель року – 2019’.

Наш  заклад освіти став учасником Десятої Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та нагороджений Дипломом «Інноватика в сучасній освіті», а вчитель англійської мови, завуч кафедри іноземних мов Ірина Даценко нагороджена срібною медаллю у номінації «Міжнародна співпраця як фактор сучасного розвитку закладу освіти в умовах глобалізації та інтернаціоналізації освіти».

Ми тісно співпрацюємо з громадською організацією GoGlobal, і як результат - щорічно в мовному літньому таборі працюють волонтери - носії англійської мови.

15 жовтня 2019 року початок співпраці з Корпусом Миру в Україні. ПРОЕКТ: Викладання англійської мови як іноземної. Волонтер із Чікаго Міс Меді  викладає  англійську мову у нашій школі, співпрацюючи з вчителями закладу освіти. Ці методи призводять до покращення результатів навчання англійській мові, громадянській освіті та іншим навичкам, які допоможуть студентам здобути успіх як у подальшій освіті, так і в майбутній кар’єрі. Сподіваємось на плідну співпрацю та позитивні результати.

Наші випускники навчаються в престижних університетах США, Канади, Польщі, Чехії. Запорукою їхніх успіхів є навчання в Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

bottom of page