top of page

Беремо участь у конкурсі імені Тараса Шевченка

Оновлено: 9 лист. 2023 р.


МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА


Освітній фронт за мудрим словом Тараса Шевченка

1 листопада 2023 року в Канівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов стартував І-ий етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсу — відзначити важливість української мови та літератури, сприяти вихованню гордості за свої культуру та ідентичність, поширити серед молоді цінності патріотизму та національної самосвідомості. Конкурс започаткований як щорічний загальнонаціональний захід і добре відомий не лише в Україні, але й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого юнаки і дівчата змагаються за звання кращих знавців української мови та літератури.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 23 учасників. Пророчі слова Тараса Шевченка:

Смійся, лютий враже!

Та не дуже, бо все гине —

Слава не поляже…

підтримували учасників на кожному кроці, створили атмосферу успіху та незаперечної Перемоги!

Переможцями І-го етапу стали: Панченко Аміна, учениця 5-А класу (вчитель Морокова О.І.), Зубченко Святослав, учень 6-А класу (вчитель Черкавська О.М.), Бондаренко Марія, учениця 7-А класу (вчитель Черкавська О.М.), Гудій Уляна, учениця 8-А класу (вчитель Морокова О.І.), Гончарук Мирослава, учениця 9-А класу (вчитель Холодова Л.М.), Пилипенко Маргарита, учениця 10-А класу (вчитель Морокова О.І.) і Радченко Аліса, учениця 11-А класу (вчитель Холодова Л.М.).

Результати Конкурсу висвітлені та офіційному сайті школи та у мережі «Фейсбук».

Переможці представлять школу у ІІ етапі, який відбудеться 18 листопада 2023 року. Нехай нестримна сила духу Кобзаря та українського народу додасть наснаги нашим учням, а віра у рідних Захисників України оптимізує їхню мудрість та віру в себе.

Ольга МОРОКОВА, вчитель української мови та літератури

11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page